Strony i sklepy internetowe

Marketing WWW

Specjalizujemy się w tworzeniu stron i sklepów internetowych, które pozwolą Twojej firmie zaistnieć w internecie, co przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży i polepszenie wizerunku firmy. Tworzymy zarówno strony, które służą jako internetowe wizytówki firm, jak i serwisy bardziej rozbudowane opierające się na większej ilości podstron. Zajmujemy się kompleksową obsługą stron internetowych, począwszy od stworzenia domeny, przez projekt graficzny, aż po oddanie gotowego produktu i pełną późniejszą obsługę serwisu.

  • Strony wizytówki, strony firmowe, strony prywatne
  • Sklepy internetowe
  • Responsywne strony internetowe – dostosowane do wszystkich urządzeń: laptopy, telefony, tablety
  • Strony i sklepy przygotowane do samodzielnego zarządzania bez znajomości programistycznej
  • Profesjonalne konta hostingowe

Projektowanie stron i sklepów internetowych

Novaplanet oferuje kompleksowe rozwiązania, umożliwiające Tobie pełną realizację swoich zamierzeń i ich prezentację w sieci Internet. Nasze usługi stwarzają optymalne warunki do przygotowania oraz utrzymania serwisu wirtualnego na najwyższym poziomie zarówno w zakresie zastosowań prywatnych jak również komercyjnych. W Novaplanet wykonujemy wszelkie prace związane z zaprojektowaniem, wykonaniem, umieszczeniem i utrzymaniem stron WWW w Internecie.

Kompletna obsługa Twojej strony w jednym miejscu

Prace realizujemy zarówno na bazie materiałów udostępnionych przez zleceniodawcę, jak i samodzielnie tworzymy grafikę, zdjęcia oraz teksty od podstaw. Oferta usług Novaplanet skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują nowoczesnych i wydajnych narzędzi do komunikacji, promocji i codziennej pracy. Oferujemy Tobie stworzenie nowej, w pełni profesjonalnej witryny internetowej, ściśle dopasowanej do Twoich wymagań i potrzeb jej przyszłych użytkowników. Stworzone przez nas witryny są niezawodne w działaniu. Dzięki zastosowaniu optymalizacji kodu i elementów graficznych nie muszą Państwo wybierać między estetyką a szybkością oraz funkcjonalnością.

Realizacje

Zajmujemy się m. in. tworzeniem i prowadzeniem firmowych stron WWW, prywatnych stron WWW, sklepów internetowych, portali internetowych, galerii internetowych, systemów zarządzania treścią (CMS), serwisów ogłoszeniowych, katalogów, wyszukiwarek, systemów mikropłatności. Ze względu na złożoność projektów każda strona jest wyceniana indywidualnie. Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas i zapytaj o wycenę. Jesteśmy przekonani, że mamy dla Ciebie dobrą ofertę.

Modernizacja stron WWW

Jeśli masz już swoją stronę internetową. Oprócz tworzenia nowych stron internetowych zajmujemy się także przerabianiem dotychczasowych stron WWW. Jeżeli chcecie Państwo unowocześnić lub usprawnić Waszą stronę zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy również modernizację strony tak, by działała na wszystkich urządzeniach (komputery, tablety, telefony) niezależnie od rozdzielczości ekranu.

Profesjonalne konta hostingowe

Oferta usług Novaplanet skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują nowoczesnych i wydajnych narzędzi do komunikacji, promocji i codziennej pracy. Wydajne serwery Novaplanet i szybkie łącza zapewnią komfortowe utrzymanie Twojego serwisu WWW z obsługą dynamicznych aplikacji oraz baz danych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. O jakości usług hostingowych, oferowanych przez nas, przekonało się już kilkaset firm, których serwisy obsługujemy. Dzięki atrakcyjnemu stosunkowi ceny do jakości usług, pozyskujemy nowych, zadowolonych klientów.