O nas

Novaplanet

Novaplanet oferuje kompleksowe rozwiązania, umożliwiające Tobie pełną realizację swoich zamierzeń i ich prezentację w sieci Internet. Nasze usługi stwarzają optymalne warunki do przygotowania oraz utrzymania serwisu wirtualnego na najwyższym poziomie zarówno w zakresie zastosowań prywatnych jak również komercyjnych. W Novaplanet wykonujemy wszelkie prace związane z zaprojektowaniem, wykonaniem, umieszczeniem i utrzymaniem stron WWW w Internecie. Kompletna obsługa Twojej strony w jednym miejscu. Prace realizujemy zarówno na bazie materiałów udostępnionych przez zleceniodawcę, jak i samodzielnie tworzymy grafikę, zdjęcia oraz teksty od podstaw.

Oferta usług Novaplanet skierowana jest do wszystkich firm, które potrzebują nowoczesnych i wydajnych narzędzi do komunikacji, promocji i codziennej pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją pasję do informatyki przenieśli na płaszczyznę profesjonalizmu. Aktywnie śledzimy co słychać w świecie technologicznych nowinek, co sprawia, że ze wszystkimi nowościami jesteśmy na bieżąco. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że nasi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług informatycznych.

Co oferujemy?

Naprawiamy notebooki, tablety, komputery i monitory, telewizory od prostych zmian w oprogramowaniu, przez wymianę elementów, aż po zaawansowanie naprawy poszczególnych podzespołów. Tworzymy profesjonalne sklepy i strony internetowe. Zapewniamy kompleksową opiekę i utrzymanie serwisów www (domeny, hosting, pozycjonowanie). Sprzedajemy i modernizujemy komputery stacjonarne, laptopy oraz inny sprzęt komputerowy.